Z regionu. 2 osoby zostały ranne w wypadkach drogowych

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu ciechanowskiego doszło do 8 zdarzeń drogowych w tym do 2 wypadków, w których 2 osoby zostały ranne. W trzech zdarzeniach brali udział niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, dwóch rowerzystów i jeden motocyklista. Pamiętajmy aby zachować ostrożność oraz rozwagę na drodze.

22 lipca br. około godz. 12:00 na drodze krajowej nr 60 w m. Ościsłowo doszło do zderzenia 82-letniego rowerzysty z samochodem Ford Transit, którym kierował 34-letni mieszkaniec Ciechanowa. Policjanci ustalili, że gdy kierowca forda wyprzedzał 82-latka w tym czasie rowerzysta chciał skręcić w lewo. W wyniku zderzenia, 82-latek został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala gdzie pozostał na obserwacji.

W sobotę 23 lipca br. około godz. 14:00 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Na drodze wojewódzkiej nr 616 w m. Humięcino Klary 28-letni kierujący samochodem audi, który poruszał się w kierunku Gruduska skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku 42-letniego motocyklistę. W wyniku zdarzenia ranny został motocyklista, którego załoga karetki pogotowia zabrała do szpitala.

W niedzielę doszło do kolejnego poważnego zdarzenia z udziałem trzech samochodów osobowych. Około godz. 14:00 w Ciechanowie na ul. Płońskiej zderzyły się audi, opel i renault. Policjanci ustalili, że 30-letni kierowca audi poruszał się ul. Płońską w kierunku ul. 11 PUL, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód osobowy renault, którym kierował 57-letni mieszkaniec Ciechanowa a następnie uderzył w jadący za renaultem samochód osobowy opel, którym kierował 26-letni mieszkaniec Ciechanowa. W wyniku zdarzenia ranna została pasażerka audi, która została przewieziona do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 30-letniemu kierowcy audi.

IP, KPP

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *