Z regionu. Dwie ciężarówki i osobówka zderzyły się pod Wielbarkiem, ranna kobieta i dziecko

Zrzut ekranu
Do potwornego wypadku doszło na drodze Wielbark – Mącice. Samochód osobowy zderzył się z dwoma ciężarówkami dostosowanymi do przewozu drewna z lasu. Z osobówki niewiele zostało. W wypadku ranne zostały trzy osoby. W najpoważniejszym stanie jest kobieta, która kierowała osobówką i 10-letni chłopiec.

 

Kobieta i chłopiec byli uwiezieni w samochodzie – mówi kapitan Łukasz Wróblewski z KP PSP w Szczytnie. – Musieliśmy usunąć dach w samochodzie osobowym, aby do nich dotrzeć. Tym autem jechał też mężczyzna, ale on nie był zakleszczony.

Dziecko karetką zostało przewiezione do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Kobieta po zaopatrzeniu przez ratowników medycznych ze Szczytna oraz ustabilizowaniu jej stanu ma być być śmigłowcem przetransportowana do szpitala.

 

Droga Wielbark – Mącice była zablokowana przez dłuższy czas. Ciężarówka blokowała całą drogę. Auto osobowe vw znajdowało się w rowie.

 

Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się strażacy z OSP Wielbark, potem dojechali strażacy ze Szczytna oraz ratownicy medyczni i policjanci.

IP, Tygodnik Szczytno

 

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *