piątek, 22 września, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Z regionu. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Policjanci makowskiej policji wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem motocyklisty do którego doszło wczoraj w Łęgach. W wyniku zderzenia 28-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują do kierowców i motocyklistów o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Około godz. 19:40 (poniedziałek, 8 sierpnia) dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na tzw. tysiąclatce czyli drodze łączącej Maków Mazowiecki i Krasnosielc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 28-letni kierujący jadąc z Makowa Mazowieckiego w kierunku Krasnosielca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego zderzenia 28-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku i wykonali czynności pod nadzorem prokuratora. Wszystkie wykonane przez nich czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

IP, KPP