środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Z regionu. Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w sobotę w miejscowości Dyszobaba DK 61, w miejscu niezabudowanym . Kierujący BMW jadąc od strony Młynarze w kierunku Różana potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym.

59-letni mieszkaniec powiatu makowskiego w wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Kierujący przebadany na zawartość alkoholu w organizmie – trzeźwy.

Do wypadku doszło 09 lipca po godzinie 12:00 w miejscowości Dyszobaba. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mieszkaniec powiatu makowskiego jechał od strony miejscowości Młynarze w kierunku Różana. W miejscowości Dyszobaba, w obszarze niezabudowanym na prostym odcinku drogi przodem pojazdu (prawe naroże) potrącił 59-letniego pieszego, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Pieszy- mieszkaniec gminy Różan w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu w trakcie przygotowania do transportu LPR. Kierujący pojazdem BMW przebadany przez mundurowych na zawartość alkoholu w organizmie – wynik 0,00 mg/l.

IP, KPP