Z regionu. Sprawca przemocy domowej aresztowany na 3 miesiące

kraty
Policjanci skutecznie walczą z przemocą domową. Zatrzymali mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który znęcał się nad swoją żoną mając orzeczony zakaz zbliżania i kontaktowania się z kobietą. Podczas awantury domowej zaczął ją bić w wyniku czego pokrzywdzona doznała obrażeń ciała. 52 – latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesiące. Powyższa sytuacja niech będzie przestrogą dla innych osób, które konflikty rodzinne chcą rozwiązywać przy pomocy pięści.

W minioną sobotę mundurowi z Komisariatu Policji w Myszyńcu otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej, która miała miejsce na jednej z posesji terenu tej gminy.

Na miejscu już po chwili byli policjanci z Myszyńca, którzy oprócz osoby zgłaszającej interwencję zastali 52 – letniego mieszkańca naszego powiatu. Według wstępnych ustaleń mężczyzna wszczął awanturę domową podczas której stosował wobec swojej żony przemoc fizyczną, a także groził jej pozbawieniem życia. Kobieta posiadała widoczne obrażenia na rękach.

W trakcie dalszych czynności ustalono, że 52 – latek posiada orzeczony nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się ze swoją żoną, który został wydany z powodu znęcania się nad pokrzywdzoną.

Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu wykonywane z nim były dalsze czynności. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące, m.in. znęcania się.

Decyzją sądu wobec agresora został wydany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

IP, KPP

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *