niedziela, 1 października, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Z regionu. Wypadek śmiertelny na terenie gminy Czerwin

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali do późnych godzin wieczornych na miejscu wypadku drogowego w Malinowie Nowym, w którym zginął młody mężczyzna. Wszystko po to, aby jak najdokładniej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zwracamy się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności.

 

W niedzielę, 19 czerwca o godzinie 15:35 służba dyżurna ostrołęckiej komendy policji odebrała zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego, który miał miejsce w Malinowie Nowym. Na miejsce natychmiast skierowano mundurowych z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący vw passatem 24 – letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego jadąc drogą W627 w kierunku Ostrowi Mazowieckiej na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, uderzył w przepust betonowy znajdujący się w pobliskim rowie, a następnie w drzewo. Ostatecznie samochód zatrzymał się na dachu.

Niestety w wyniku wypadku młody kierowca vw poniósł śmierć na miejscu. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, policjanci wraz ze strażakami wyznaczyli objazdy oraz kierowali ruchem drogowym.

Pod nadzorem prokuratora policjanci z ostrołęckiej drogówki wykonywali czynności procesowe, aby jak najdokładniej wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

IP, KPP