Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Za nami wspaniały Festyn rodzinny w Budkach [GALERIA]

Kolejną bardzo udaną imprezę plenerową pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele zorganizował Ośrodek Upowszechniania Kultury w sobotnie popołudnie w miejscowości Budki w dniu sobotę, 7 sierpnia.

Było wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Od godziny 14 do 18 najmłodszych uczestników pikniku zabawiała grupa animacyjna „AgnesArt”.
W trakcje zabawy Ośrodek Upowszechniania Kultury zorganizował kilka konkursów. Młodzi uczestnicy pikniku rywalizowali w konkursie piosenki, konkursach plastycznych i popisach tanecznych.
Laureaci konkursów otrzymali nagrody i dyplomy, które wręczyli sekretarz Miasta i Gminy Chorzele Pan Rafał Gotowiec oraz dyrektor OUK Janusz Nidzgorski.
Oprócz konkursów dla najmłodszych piknikowiczów strażacy z OSP w Budkach przygotowali pokaz sprzętu strażackiego. Pokaz ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.
Od godziny 18:00 rozpoczęła się druga część pikniku, która była przeznaczona dla nieco starszych uczestników.
W tej części pikniku wystąpili m.in.: zespół Chorcanto, Klaudia Krzesińska, Chorzelska Kapela Biesiadna i zespół muzyczny „Talizman”.
Dodatkową atrakcją dla uczestników pikniku były zamki dmuchane loteria z nagrodami finansowymi dla zaszczepionych przeciwko Covid-19 oraz kiełbaski z grilla. Można było też zrobić sobie fotkę z postaciami bajkowymi i wysłuchać pogadanki na temat uzależnień.
Piknik został zorganizowany przy wsparciu Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Za pomoc i wsparcie organizatorzy dziękują sołtysowi wsi Budki, Miejsko-Gminnej Komisji rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz strażakom z OSP Budkach i ZGKiM w Chorzelach.
Wszystkich Mieszkańców serdecznie zapraszamy również na jutrzejszy Piknik, wtorek, 10 sierpnia który odbędzie się w Duczyminie o godz. 10:00.

IP, UMiGCh, Fot. UMiGCh

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider