środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleriaSzkoły

Zakończenie roku w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu [ZDJECIA]

24 czerwca 2022 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego w ZSP w Przasnyszu. W imieniu władz samorządowych Powiatu Przasnyskiego w uroczystości wziął udział Starosta Krzysztof Bieńkowski, który pogratulował uczniom edukacyjnych i sportowych sukcesów, docenił wkład dyrekcji i kadry nauczycielskiej, życząc wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

 

– Gratuluję wszystkim uczniom, którzy otrzymali promocję do następnej klasy, życząc im wytrwałości. Tym, którym się nie udało, życzę sukcesów na egzaminie poprawkowym. Każdy z was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Niech to przesłanie towarzyszy wam każdego dnia, daje siłę i odwagę, by wierzyć w siebie — mówił Dyrektor Paweł Szczepkowski, równie pięknie słowa kierując do rodziców i całej kadry nauczycielskiej.
W imieniu organu prowadzącego głos zabrał również Starosta, który podkreślił, że Powiat Przasnyski może być dumny z ZSP, jej uczniów i nauczycieli.
– Starostwo zawsze będzie się chwaliło waszymi osiągnięciami i dokonaniami, które zauważamy. Cieszymy się z waszych sukcesów edukacyjnych, sportowych i sukcesów w konkursach. To wszystko powoduje, że serce rośnie. Cieszą nas także sukcesy związane z inwestycjami, wyposażeniem nowych pracowni – podkreślał Krzysztof Bieńkowski, kierując podziękowania do dyrekcji.
Po przemówieniach nadszedł czas na wręczenie nagród najzdolniejszym uczniom klas licealnych, technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia.
Najlepszym absolwentem Szkoły Branżowej I Stopnia w ZSP okazała się Kinga Tomczak, której Starosta przyznał nagrodę w wysokości 1000 zł.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!

IP, SPP
Fot. SPP