środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

Zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z gminy Krzynowłoga Mała [ZDJĘCIA]

 

W niedzielę 24 lipca odbyły się zawody sportowo – pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Krzynowłoga Mała. W zmaganiach, które odbyły się na stadionie w Krzynowłodze Małej, wzięło udział w sumie pięć jednostek strażackich z terenu gminy: OSP Krzynowłoga Mała, OSP Łanięta, OSP Romany-Sebory, OSP Chmieleń Wielki oraz OSP Kaki – Mroczki. Najlepsi okazali się strażacy z OSP Romany-Sebory.

Gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy za zdobyte miejsca wręczyli dowódcom poszczególnych jednostek OSP: Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu mł. bryg. mgr inż. Jarosław Andruszkiewicz, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Krzynowłodze Małej Jerzy Humięcki oraz Komendant Gminny ZOSP RP w Krzynowłodze Małej Bogdan Kruszewski.
Następnie głos zabrał starosta Krzysztof Bieńkowski, który także pogratulował druhom sprawności fizycznej, doskonałego przygotowania i wyszkolenia jednostek oraz zapewnił, że działa aktywnie na rzecz pozyskiwania środków na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

IP, SPP