Zmiana trenera w Orzycu Chorzele

trenerzy

 

Orzyc Chorzele zagrał fatalną rundę wiosenną i mimo ogromnego zapasu punktowego, po rundzie jesiennej, spadł do B-klasy. Teraz nastąpiła zapowiada już wcześniej zmiana trenera.

Piotr Piasecki, tak jak zapowiadał już w trakcie minionego sezonu, zrezygnował z funkcji trenera seniorów. Piasecki spędził dwa sezony z drużyną, ale jak podkreśla rozczarowało go podejście niektórych zawodników co go zniechęciło do dalszego prowadzenia drużyny.

Dotychczasowy trener nie zostawia Klubu i drużyny seniorskiej – nadal będzie czynnym zawodnikiem i pomoże odbudować drużynę z boiska. Jak również będzie pełnił funkcje trenera grupy młodzieżowej.

Po dwóch latach rozłąki z bycia trenerem Orzyca pierwszy zespół Klubu poprowadzi Błażej Kaszuba. Wcześniej Błażej pracował z drużynami młodzieżowymi i jeden sezon .

IP, SC
Fot. Nadesłane SC

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

×