Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Zmiany na fotelu Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego

5 lutego nastąpiła „zmiana władzy” na fotelu Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Płk dypl. Bogusław Postek swój służbowy fotel przekazał osobie, która za przywilej znalezienia się na jego miejscu, postanowiła zapłacić najwyższą kwotę, z przeznaczeniem na wsparcie leczenia małego Bartka Pieczyńskiego.

Zdziwienie było o tyle duże, że zwycięzca do samego końca pozostawał anonimowy. W wyniku licytacji, na jeden dzień najwyższe stanowisko w Ośrodku objął pan Stefan Kuskowski – przedsiębiorca a prywatnie również przyjaciel Dowódcy.

– Zwycięzca charytatywnej aukcji zgodnie z ustalonym porządkiem dnia rozpoczął swoje rządy od odprawy z bezpośrednio podległą kadrą. Podczas swojego pobytu zwiedził również teren koszar, zapoznając się ze sprzętem będącym na wyposażeniu Ośrodka oraz przyjrzał się realizowanemu szkoleniu programowemu. Dzięki temu szlachetnemu czynowi konto fundacji Moc Pomocy zasiliła kwota aż 3000 złotych! Za okazane serce i chęć pomocy w imieniu własnym i Bartka serdecznie dziękuję. Ogrom życzliwości, jaki okazywany jest za sprawą tego typu akcji, jest niezwykle cenny oraz osobiście umacnia mnie w przekonaniu, że w dążeniu do wyznaczonego celu nie ma rzeczy niemożliwych. Zaangażowanie takich ludzi jak Pan Stefan z pewnością dodaje otuchy oraz przekonuje, że jesteśmy w stanie przezwyciężyć nawet najtrudniejsze chwile w swoim życiu […] – powiedział Płk dypl. Bogusław Postek.

 

Więcej w kolejnym wydaniu Kuriera Przasnyskiego.
IP, AM, Fot. D. Bojarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider