Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Żołnierz przasnyskiej jednostki z podziękowaniem za akcję ratunkową

Daniel Machnowski żołnierz służący w 2 Ośrodku Radioelektronicznym w Przasnyszu został uhonorowany listem gratulacyjnym za akcję ratowniczą, w której razem dwoma innymi mężczyznami uratował topiące się osoby. Do zdarzenia doszło 27 lipca br.

Podziękowania w formie listu gratulacyjnego nasz żołnierz otrzymał na sesji rady powiatu makowskiego, która odbyła się w czwartek 27 sierpnia. Oprócz Daniela Machnowskiego podziękowania otrzymali: Marek Szempliński – emerytowany policjant i Grzegorz Klama z Jankowa.

Watro podkreślić, że panowie wykazali się wielkim profesjonalizmem i opanowaniem. To dzięki ich szybkim działaniom nie doszło do tragedii.
– Zawsze ten moment, kiedy człowiek gotów jest zaryzykować, aby ratować innych, jest momentem niezwykłym. Panowie byli gotowi zaryzykować swoje życie, by nieść pomoc innym. W dzisiejszych czasach takie zachowanie jest powodem do dumy i wzorem do naśladowania – powiedział na sesji starosta powiatu makowskiego.

Swoje podziękowania i gratulacje złożył również Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim bryg. mgr inż. Andrzej Król.
Wraz z gratulacjami, życzymy Panom dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, a przede wszystkim, w obliczu pandemii koronawirusa, składamy panom życzenia zdrowia, bo ono jest najważniejsze.

IP, WS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider