Żołnierze 2. Ośrodka Radioelektronicznego włączyli się w akcję zbiórki rowerów.

aa
W odpowiedzi na internetowy apel placówki opiekuńczo – wychowawczej „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych żołnierze 2. Ośrodka Radioelektronicznego włączyli się w zbiórkę rowerów.

 Udało się zebrać, odnowić i przekazać 4 sztuki rowerów, 3 hulajnogi oraz sprzęt ochronny w postaci kasków i ochraniaczy.

– Każdy ma marzenia, każdy z nas choć raz poczuł dumę, satysfakcję i ogromną radość, kiedy to marzenie udało się już spełnić. Takim marzeniem dla tych dzieci były rowery i możliwość podróżowania nimi, dlatego też po opublikowaniu apelu nie mogliśmy pozostać bierni. Dla nas – żołnierzy 2. Ośrodka Radioelektronicznego największym wynagrodzeniem i podziękowaniem jest widok tych uśmiechniętych i radosnych dzieci a także satysfakcja, że przyczyniliśmy się chociaż w małym stopniu do ich aktywności ruchowej” powiedział Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego – płk dypl. Bogusław Postek

Przed przekazaniem rowery zostały dokładnie sprawdzone i przygotowane by bezproblemowo mogły spełniać lokalne podróżnicze pasje naszych najmilszych. Sezon rowerowy w pełni, dlatego mamy nadzieję, że dzieciaki spędzą jeszcze niejedno miłe popołudnie na rowerowych wyprawach. Życzymy bezpiecznej jazdy!

 

IP, por. A. Michalski, Fot. D. Bojarska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *