Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Umowa na projekty kolejnych 6 placów zabaw w sołectwach gminy Chorzele podpisana

Gmina pozyskała na nie dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego. 14 czerwca, wiceburmistrz Miasta i Gminy Chorzele Regina Grzelak, podpisała umowę z Biurem Projektowo – Architektoniczno -Konstrukcyjnym dotyczącą opracowania niezbędnej dokumentacji projektowo -kosztorysowej na budowę placów zabaw w miejscowościach: Czaplice Wielkie, Nowa Wieś Zarębska, Mącice, Rembielin, Rawki, Zdziwój Stary.

Wcześniej, burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska, po konsultacjach z radnymi, sołtysami i mieszkańcami, złożyła w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie skuteczne wnioski na wymienione inwestycje i uzyskała pomoc finansową w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Sołectw MIAS MAZOWSZE 2021.

Sejmik Województwa Mazowieckiego, w dniu 18 maja 2021 roku przyjął uchwałę w sprawie udzielenia Gminie Chorzele przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej na te zadania.

Wartość szacunkowa każdego zadania wynosi 20 tys.zł brutto.

Przyznana kwota pomocy ze środków samorządu województwa dla każdego zadnia to 10 tys.zł. Pozostałe środki, będą pochodziły z budżetu Gminy

IP, UGMiGCh, Fot. UMiGCh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider