Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Władze Gminy Chorzele podpisały 7 umów na pieniądze dla kolejnych Sołectw

1 lipca, wiceburmistrz Regina Grzelak i Ewa Monika Werder z upoważnienia skarbnik podpisały w Ciechanowie 7 umów z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego na realizację inwestycji w kolejnych 7 sołectwach o łącznej wartości ok. 170 tys. zł. Wartość pozyskanego dofinansowania to 70 tys. zł. Pozostałe środki będą pochodziły z budżetu Gminy.

Dzięki pozyskanym pieniądzom, w 7 kolejnych sołectwach Gminy Chorzele, zrealizujemy inwestycje służące mieszkańcom, które burmistrz Beata Szczepankowska skonsultowała z radnymi i sołtysami.

Pozyskana pomoc finansowa z Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MIAS Mazowsze 2021 plus środki wyasygnowane z budżetu Gminy pozwolą na realizację niżej wymienionych zadań: Modernizacja świetlicy wiejskiej wraz z zakupem wyposażenia w miejscowości Niskie Wielkie. Budowa mini placu zabaw w miejscowości Czaplice Wielkie. Budowa mini placu zabaw w miejscowości Nowa Wieś Zarębska. Budowa mini placu zabaw w miejscowości Mącice. Budowa mini placu zabaw w miejscowości Zdziwój Stary. Budowa mini placu zabaw w miejscowości Rembielin. Budowa mini placu zabaw w miejscowości Rawki.
Wartość szacunkowa każdego zadania wynosi nie mniej niż 20 tys. zł brutto. Termin realizacji do 30 września.

 

IP, UMiGCh 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider